logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes9975
mod_vvisit_counterVčera10619
mod_vvisit_counterTento týždeň20594
mod_vvisit_counterTento mesiac100000
mod_vvisit_counterVšetky2945642
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 03 Jún 2024 16:38

Slnečné dopoludnie v ADONISE

15. mája ožilo nádvorie zariadenia pre seniorov v Krajnom spevom, tancom a milým slovom. Naši škôlkari a klubisti navštívíli seniorov, aby ich potešili programom a odovzdali malý darček. Potlesk, úsmev, ale i slzičky šťastia nám boli krásnou odmenou. Samozrejme, nechýbala ani sladká bodka od zamestnancov zariadenia.

Slnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie AdoniseSlnečné dopoludnie Adonise

Ďakujeme.

vychovávateľky ŠKD


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2024 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!