Pondelok, 14 November 2016 10:48

Jennifer E.Smithová:
Štatistická pravdepodobnosť lásky na prvý pohľad

Jennifer E. Smithová: Štatistická pravdepodobnosť lásky na prvý pohľad

Kniha je o sedemnásťročnej Hadley, ktorá musí ísť na sobáš svojho otca so ženou, ktorú nikdy nevidela, ani ju nepoznala. Čakala na letisku v New Yorku a tam stretla Olivera, ktorý jej povedal, že tiež cestuje ako ona na svadbu otcovi. Na prvý pohľad sa jej zapáčil. Veľmi si spolu rozumeli, dokonca mali obľúbenú tú istú knihu. Cestovali spolu do Londýna, no každý iným smerom. Napokon Hadley zistila, že tá otcova budúca žena je celkom fajn. Ale dopočula sa, že v kostole, v ktorom mal mať Oliverov otec svadbu, je pohreb. Tak tam išla. Naozaj tam bol pohreb. Pohreb jeho otca.
Chcete vedieť, ako to skončilo? Dajú sa Hadley a Oliver dokopy? Prečítajte si túto knihu.

Erika Zámeková

backNaspäť