Streda, 23 November 2016 14:18

Lissa Priceová:
Banka tiel 1- Darcovia

Lissa Priceová: Banka tiel - Darcovia

Od posledného útoku rakiet so smrtonosnými spórmi ubehol takmer rok. V Beverly Hills v rozpadávajúcich sa domoch a na uliciach prežívajú deti, ktoré neboli zasiahnuté, naháňajú ich ,,šerifovia“ a sanitárni pracovníci. Brat a setra Callie a Tylor boli zaočkovaní, no ich rodičia nie. V meste zostali žiť ,,starí ľudia“, ktorí si mladých, krásnych, vyšportovaných tínedžerov prenajímali v banke tiel. Táto inštitúcia sa nazývala Prvotriedne destinácie, kde si za veľké peniaze telá mladých začipovaných ľudí prenajímali na určitý čas. Aby Callie získala peniaze na prežitie, rozhodla sa zaregistrovať v banke tiel. Počas svojho transferu s ostatnými prenajímateľmi odhalí nekalé praktiky senátora Harrisona. Jej prenajímateľka Helena sa vďaka nej snaží vypátrať svoju stratenú vnučka Emmu.

Magdaléna Knapová

backNaspäť