Streda, 23 November 2016 14:52

Robert Muchamore:
Nováčik

Robert Muchamore: Nováčik

Aj deti môžu byť špióni. Využívali ich už v druhej svetovej vojne Francúzi proti Nemcom. Boli to deti do sedemnásť rokov. Organizácia sa volala Cherub. James mal veľmi tučnú mamu ,ktorá sa nevládala hýbať, no riadila zlodejské impérium. Žil so sestrou Lauren a maminým priateľom Ronom , ktorého neznášal. Mali super veci , elektroniku a všetko. Mama zomrela na svoju obezitu, James išiel do domova a Lauren ostala so svojím otcom. James sa potajme vlámal do sejfu a zobral všetky mamine peniaze. Z domova sa ocitol v základni Cherubu. Prešiel hrôzostrašným výcvikom, ktorý bol prípravou na stodňový výcvik. Na misiu ich vyslali do Malajzie. Sedem hodín šliapali cez džungľu, 5 kilometrov plávali na člne proti prúdu. Na ďalšej misii bol zasiahnutý antraxom. Lauren nakoniec premiestnili do domova tiež.

Magdaléna Knapová

backNaspäť