Nedeľa, 27 November 2016 16:37

Krystyna Kuhn:
  Údolie - Hra

Krystyna Kuhn: Údolie1-Hra

Táto kniha je o Julii a Robertovi. Robert bol svedkom vraždy svojich rodičov. V programe na ochranu svedkov sa ocitli v prestížnej škole Grace College. Julia mala spolubývajúcu Katie, ktorá sa stala jej novou kamarátkou. Žiaci zo školy si spravili večierok pri jazere. Večierok sa konal pri Solomonovej skale v zakázanej zátoke. Jediný Robert bol svedkom toho, ako jedno dievča skočilo do vody. Malo na hlave modrú parochňu. Bola to skutočnosť alebo iba výmysel? Ráno zistili, že sa stratila študentka Angela, ktorá bola na vozíčku. Sama odísť nemohla, lebo jej vozík vytiahli z jazera. Ako to s ňou bolo? Dozvieš sa v tejto dobrodružnej knihe.

Magdaléna Knapová

backNaspäť