mod_vvisit_counterDnes1948

Krystyna Kuhn:
Údolie - Katastrofa

Krystyna Kuhn: Údolie - Katastrofa

Táto kniha je pokračovaním príbehu života študentov v prestížnej škole v Grace College. Katie a jej priatelia sa chystajú na namáhavú cestu. Chcú vystúpiť na tritisícmetrovú horu Prízrak. Svoju cestu začnú prechodom cez močiar, v ktorom všetky živočíchy prišli o život. Pokračujú prechodom cez jaskyňu a  vďaka neopatrnosti spustia kamennú lavínu, ktorá ich skoro pripraví o život. Pokračujú cez ľadovec, no nečakane sa spustí snehová lavína. Prežijú? Zvládnu tento výstup , keď ich vodkyňu Any lavína stiahne do ľadovcovej priepasti?

Magdaléna Knapová

backNaspäť