Pondelok, 19 December 2016 20:32

Lauren Myraclová:
Nech sneží

Johnsonova a kol.: Nech sneží

Medzi top vianočné knihy patrí určite aj kniha Nech sneží.  Tvoria ju tri romantické príbehy od troch rozličných autorov. Vo všetkých je rovnaká pointa, a to najväčšia snehová búrka za posledných 50 rokov v Gracetowne. Všetko sa to odohrá počas vianočných sviatkov. Najskôr dievča menom Jubilee uviazlo vo vlaku kvôli tomu, že vlak nemohol prejsť cez zasnežené koľajnice, a vďaka tejto udalosti spoznalo svoju pravú lásku. Potom chlapec menom Tobin vďaka tejto snehovej búrke zažije najlepšie vianočné dobrodružstvo a pochopí, čo je to pravá láska. Nakoniec je tu ešte Addie, ktorá prežíva bolestné Viance po rozchode s milovaným chlapcom, ale s podporou najlepších kamošiek všetko zvládne a aj Addienin príbeh bude mať šťastný koniec. Verili by ste, že sa na konci tejto knihy všetci hrdinovia stretnú a zistia, že aj napriek hroznej snehovej búrke zažijú tie najkrajšie Vianoce?  Ja nie, ale je to tak a práve preto si túto knihu určite prečítajte.

Emma Kubišová

backNaspäť