Pondelok, 19 December 2016 21:09

J.M.Darhowerová:
Sempre - Navždy

J.M.Darhowerová: Sempre - Navždy

Sedemnásťročná Haven Antionelliová je otrokyňa v púšti. Odmalička tvrdo pracovala a znášala neľudské podmienky. Haven verí, že od svojich pánov utečie, ale príde Vincent DeMarco, doktor a zároveň aj mafián, ktorý jej dá šancu, aby s ním odišla, ale bez matky. Inak zomrie. Keď sa s ním ocitne v mestečku Durante v jeho dome, zoznámi sa s jeho dvomi synmi. S Dominom, ktorý má zmysel pre humor, a s Carminom, ktorý je výbušný a nezvládnuteľný. S ich matkou sa nespoznala, protože záhadne zomrela.
Čo sa stalo s pani DeMarcovou? Ktorého z chlapcov si Haven vyberie ? A vôbec, má zmysel byť s niektorým, keď je len otrokyňa a oni mafiáni?

Helena Nošková

backNaspäť</p