Utorok, 19 Jún 2018 13:03

Michael Fry:
Exoti -  Lov na šikanátora

Michael Fry: Exoti -  Lov na šikanátora

Nick sa zasa ocitol vo svojej vlastnej skrinke. Večne ho tam  pchal Roy. Roy bol starší žiak a stále ho šikanoval. Nick bol zaľúbený do Becky. No Becky chodila s Royom. Nick často býval u slečny Danielsky, čiže u psychologičky. Býval tam, lebo v škole si mysleli, že do skrinky lezie sám. Niekedy napísal Royovi zo Stamaminho mobilu. Tak volal svoju babku. Raz sa stretol so školníkom a ten mu rozprával svoje príbehy zo života. Školník mu navrhol urobiť školskú hliadku spolu s dvoma tiež Royom šikanovanými žiakmi. Volali sa Molly a Karl. Najprv sa to páčilo iba Karlovi, ale potom súhlasili aj ostatní. Museli zastaviť Royovo šikanovanie. Či sa im to podarilo a čo zažili sa dočítate v knihe Exoti - Lov na šikanátora.

Filip Plačko, 7. ročník

backNaspäť