mod_vvisit_counterTento mesiac2049

Holly Goldbergová Sloanová:
Šťastná sedmička

Holly Goldbergová Sloanová: Šťastná sedmička

Dievča menom Willow Chanceová je dvanásťročný génius, so záľubami v pestovaní rastlín a v medicíne. Je adoptovaná a býva so svojimi adoptívnymi rodičmi v malom domčeku s vlastnoručne vypestovanou úžasnou záhradkou. Medzi jej záľuby okrem pestovania rastlín a študovania divných vecí v medicíne patrí počítanie. Rada počíta po siedmich a nie náhodou. Toto číslo má v jej živote zvláštny význam. Geniálna Willow nikdy nemala veľa priateľov, pretože ju považovali za divnú. Rozhodla sa začať odznova a prestúpila na inú školu. V novej škole si našla dvoch priateľov, vietnamských súrodencov. Celý svet sa jej zrúti, keď sa dozvie, že jej adoptívni rodičia zomreli pri tragickej autonehode. Ak vás zaujíma, čo sa stane s mladou hrdinkou Willow, mali by ste si prečítať túto celkom vtipnú a dojímavú knihu, kde sa môžete dozvedieť od Willow niekoľko zaujímavých faktov ohľadom biológie, ale si aj uvedomiť, čo všetko v živote máme a čo by sme si mali vážiť, pretože v okamihu môžeme o všetko pekné v našom živote prísť.

Simona Kubrická, 9. ročník

backNaspäť