Nedeľa, 05 Máj 2019 21:52

Katarína Páleniková:
Láska cez oceán

Katarína Páleniková: Láska cez oceán

Hanka a Zuzka sú dvojičky, ktoré si navzájom pomáhajú, aj keď má každá inú povahu.Nikdy by však nečakali, že sa im rozvedú rodičia.Hanka má radšej otca, a preto zostane bývať s ním, na rozdiel od Zuzky, ktorá má radšej mamu.Ako malé si sľúbili, že budú robiť všetko rovnako, ale to sa hneď zmení, keď si každá vyberie inú školu. Zuzka začne rada chodievať na párty a piť alkohol, čo, samozrejme, Hanka neznáša. Zuzka si nájde frajera a presťahuje sa s ním do New Yorku kvôli modelingu. Zmení to navždy život Hanky a Zuzky?

Viktória Kovárová, 8. ročník

backNaspäť