Nedeľa, 05 Máj 2019 22:02

Cass Greenová:
Žena za dverami

Cass Greenová: Žena za dverami

Táto kniha je o dvoch ženách menom Mellisa a Hester. Mellisa usporiadala večierok, na ktorý prišla aj Hester. Hester nezvykla piť, ale v ten večer sa je to vymklo spod kontroly. Preto u kamarátky prespala. A prespal tam ešte jeden človek – Hesterin kamarát Jamie. Na druhý deň ráno, keď Hester odišla domov, chcel Jamie Melisu zviesť. Ale tá sa bránila a nechtiac ho zabila. Hester jej v ten deň doniesla koláč na ospravedlnenie za predchádzajúci večer. Keď prišla, uvidela, ako Jamie leží mŕtvy a Mellisa sedí pri ňom s tĺčikom v ruke. Hester jej pomohla a políciu nezavolala. Telo dali do dodávky a hľadali miesto, kde by sa ho mohli zbaviť. Keď boli na diaľnici, dodávka sa im pokazila a museli zavolať pomoc. Po nejakom čase prišiel opravár a dodávku opravil. No keď sa blížil ku kufru, priateliek sa zmocnila panika. Čo sa stalo a čo sa im vydaril ich plán, sa dozviete v tejto knihe.

Viktória Mramúchová, 8. roč.

backNaspäť