Nedeľa, 05 Máj 2019 22:07

Jozef Karika:
Trhlina

Jozef Karika: Trhlina

Tento príbeh je založený na udalostiach, ktoré sa rozoberajú už niekoľko desaťročí. V pohorí Tríbeč neďaleko Nitry vraj záhadne miznú ľudia. Vysokoškolák Igor sa dostal do upratovacej čaty a upratoval starú budovu bývalej psychiatrie. Tam objavil záznamy Waltera Fishera, ktorý tiež záhadne zmizol v Tríbeči. Igora to veľmi zaujalo, a preto sa so svojimi kamarátmi Andrejom, Miou a Dávidom pustili do pátrania, počas ktorého zažili nadprirodzené veci. Ich následky sú katastrofické. Niektorí z trojice kamarátov budú mať doživotné zdravotné problémy. Ak chceš vedieť, čo sa presne stalo, prečítaj si tento thriller.

Benjamín Kollár, 8. ročník

backNaspäť