logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes62
mod_vvisit_counterVčera509
mod_vvisit_counterTento týždeň571
mod_vvisit_counterTento mesiac9352
mod_vvisit_counterVšetky1933717
Napísal užívateľ Administrator   
Piatok, 30 Apríl 2021 19:15

Vážení kolegovia, rodičia!

Nakoľko okres Myjava sa naďalej nachádza v III. stupni varovania, od 03.05.2021 prebieha vyučovanie podľa súčasného stavu:

MŠ, I.stupeň, 8., 9. ročník prezenčne, 5. - 7. ročník dištančne.

Od budúceho týždňa sa od žiakov nevyžaduje negatívny výsledok testu, nepreukazuje sa testovanie aspoň jedného zákonného zástupcu. Povinne sa odovzdáva iba prehlásenie o bezinfekčnosti - najaktuálnejšiu formu prikladám, bude pripravená aj pri rannom filtri.Ostatné opatrenia ostávajú v platnosti. Všetky zariadenia pracujú v doterajšom režime. Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti v škole odporúčam, ale nechávam na zvážení rodičov testovanie žiakov a ostatných členov domácnosti. Oznamujem, že pokiaľ bude možné testovanie kloktacími testami, budeme ho v škole realizovať. Je jednoduché, presné, zvládnu ho žiaci bez pomoci a tiež zvýši bezpečnosť v triedach.

Milan Medveď, riaditeľ školy


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!

Tieto stránky používajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookies, ktoré používame a ako ich odstrániť, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akceptujem cookies z tohto webu.