mod_vvisit_counterVšetky1933757
Pondelok, 14 December 2015 18:15

"Zippyho kamaráti"

Od decembra 2015 začali naši predškoláci s realizáciou projektu „Zippyho kamaráti“, cieľom ktorého je naučiť deti lepšie chápať a vyjadrovať svoje emócie,  osvojiť si metódy, ktoré im budú pomáhať zvládať rôzne životné situácie. Hlavnou postavou príbehu je kobylka „Zippy“, ktorá bude deti sprevádzať celým programom a stane sa súčasťou detského kolektívu.

Zippyho kamaráti Zippyho kamaráti

Deti s ňou prežívajú jej vlastný príbeh, v ktorom hlavné postavy čelia rôznym problémom. V prvom module sa deti učia rozpoznávať rôzne emócie – pocity a hľadajú spôsoby ich riešenia.

Lenka Bobeková

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.